System aluminiowy Litebox

Nie ma innej gałęzi gospodarki, która rozwija się równie sprawnie co budownictwo. Dynamiczny rozwój jest konieczny do tego, aby pokryć zapotrzebowanie na usługi świadczone przez branżę budowlaną. Dlatego też na rynku nieustannie pojawiają się nowe produkty, które zapewniają wydajniejsze wykonywanie prac budowlanych różnego rodzaju.


Wśród jednych z najbardziej docenianych nowości na rynku budowlanych należy zaliczyć system Litebox . System ten jest przeznaczony jako rozwiązanie na odwieczny problem jakim jest zabezpieczanie wykopów. Jako że prace na głębokości często zajmują dużo czasu, konieczne jest zapewnienie że pracownicy mają dostęp i swobodę ruchu podczas swojej pracy. System Litebox jest odpowiedzialny za zabezpieczenia takiej przestrzeni w wykopie. Tworzą go aluminiowe szalunki, które stanowią uzupełnienie dla standardowych drewnianych umocnień oraz stalowych systemów.

System Litebox ma wiele zalet. Jedną z najbardziej istotnych jest to, że jest on na tyle uniwersalny, że można go używać w praktycznie każdym wykopie, który nie przekracza 6 metrów. Świetnie nadaje się do warunków miejskich, kiedy to wykopy są wykonywane z powodu prac nad instalacją gazową, wodociągową lub elektryczną. Jest to także doskonała metoda na to, aby umożliwić wykopy dotyczące badań architektonicznych. Jako że prac takich nie brakuje, zwłaszcza w większych miastach, system Litebox jest coraz częściej tam używany. Kolejną jego zaletą jest stosunkowo niewielka waga, która umożliwia sprawny transport. Dzięki temu może być przewożony przy pomocy samochodów dostawczych, powszechnie używanych w branży jaką jest budownictwo.
System Litebox był starannie przetestowany i spełnia wszystkie wymagania. Jego jakość jest potwierdzona certyfikatami. Jest to zatem jedno z najlepszych rozwiązań gdy chodzi o wykopy.